Sajtószoba: Mint minden normális ember, én is valahonnan értesülök a hírekről. Az csak az egyetem alatt volt, hogy nem volt
Skizofrénia underground – Újraolvasva
Bízom az 1%-omban: Megfigyelések társadalomról, irodalomról, interactive fiction-ről, MIegyebekről
Sajtószoba: Mint minden normális ember, én is valahonnan értesülök a hírekről. Az csak az egyetem alatt volt, hogy nem volt