Ha az irodalomban van posztmodern, akkor páran azon voltak, hogy az irodalomelméletben is legyen már. Ezt a nézőpontot nevezték el
Skizofrénia underground – Újraolvasva
Bízom az 1%-omban: Megfigyelések társadalomról, irodalomról, interactive fiction-ről, MIegyebekről
Ha az irodalomban van posztmodern, akkor páran azon voltak, hogy az irodalomelméletben is legyen már. Ezt a nézőpontot nevezték el